O nás | NEW YORK CZ|SK FANCLUB

Zde se vám krátce představí někteří členové z našeho týmu a doufám, že zde dlouho nebudu jen já sám :-)

David W. (hlavní správce)

 Jmenuji se David a mé rodné město a bydliště jsou Karlovy Vary. Miluju New York a proto tvořím tento web, hlavně pro české a slovenské fanoušky, aby jste se o New Yorku dozvěděli co nejvíce informací, ve formě článků, videa i audia. Chci tento web tvořit multimediálně, se všim všudy ;-) Ale to už jsem odbočil trochu z tématu. Zde je místo pro to, abych se vám krátce představil.

Nedalo mi to a musím se tu pochlubit znovu se svou historickou fotografií, ať už je to můj věk nebo historické pozadí, před kterým se dnes už nikdo nevyfotí :-( bez pomoci PhotoShopu.

V roce 1992, listopad, můj první americký zážitek

 

Výběr nejlepších osobních fotek z druhé a zatím poslední návštěvy New Yorku 2018.

Columbus-circle-policea

 

Foto prezentace níže - Moje vlastní fotografie z druhé a zatím poslední návštěvy NY září 2018  (galerie Zonerama.com)

O mě a New Yorku se dočtete v těchto článcích: Jak jsem se stal fanouškem New Yorku a také Vzpomínání na New York

Možná se ptáte, proč nelítám do New Yorku nebo proč tam nejsem odstěhovaný. Jasnou odpověď na druhou otázku ani nevím, ale zůstanu v Česku a snad v budoucnu se budu vždy po nějaké době vracet do New Yorku na delší i kratší pobyty.

Jinak můj život v Česku je takový Newyorský. Ať už se dívám na film, televizní seriál, spím, jím, jedu autem, nebo dělám cokoliv, tak je to vždy o New Yorku a s New Yorkem :-)

V mém bytě je vše s touto jedinou tématkou. Od rohožek a vstupních dveří, plakátů a kalendářů na stěnách, povlečení na posteli, dveře od skříně, americká lednice, ....atd. O mém bytě bych se rád věnoval v extra článku, tak se snad brzy dočkáte a věřím, že to pro vás bude inspirace.

V počítači na pevných discích bojuju s místem, protože všude je New York (video dokumenty, video klipy, televizní zprávy, videa k 11.září, písničky, fotky, tapety wallpapery, video pořady jako je Rockefeller Christmas Tree, Macys Thanksgiving Parade, filmové a seriálové klipy, které sám stříhám a nejvíce mi zabírají místo na discích filmy z New Yorku.

Prostě všude kolem mě je New York.

~ admin DavidW

Banan-468-60

Sledujte nás také zde

Info box

booked.net

Poslouchej New York

Youtube Music PlaylistSpotify Playlist

Doporučujeme

Banan-120-45New York Bar Caffé, Mariánské Lázně

Letenky, ubytování, zájezdy

Trivago-logobgAirbnb-logodg160x600.jpg

Prozkoumejte New York a Ameriku virtuálně, ve hře

Warlords-of-newyork-hXzone-gtavXzone-gtaivXzone-crysis2Xzone-batmanXzone-thecrew