Články redaktorů | NEW YORK CZ-SK FANCLUB

Recenze - U.S. Pacific Hotel

Us-pacific-hotel1

~ zpracoval: David W. - 31.7.2016
autor článku a foto: -dOhi- 3.7.2015 | New York - srpen 2015

U.S. Pacific Hotel se nachází v Čínské čtvrti Chinatown (106 Bowery 2FL, Chinatown, New York, NY 10013, USA)

300 metrů od Malé Itálie a necelé dva kilometry od Brooklynského mostu. Stanice metra Grand St je vzdálená tři minuty chůze. 

Us-pacific-hotel-mapa

Na úvod mé krátké recenze bych rád zmínil, že toto byl můj první pobyt v New Yorku, v Americe, o kterém jsem snil přes 15 let, takže je možné, že jsem z mého nadšení přidal hotelu pár bodíků navíc.

Momentální hodnocení hotelu na stránkách booking.com je 5.9 obstojné, což si myslím, že není daleko od pravdy. Hotel je relativně čistý, wifi připojení funguje bez problému a společné koupelny na chodbách byly vždy také čisté.

Us-pacific-hotel-recepce

V hotelu jsme byli 4 noci v dloulůžkovém pokoji Standard s manželskou postelí (bez okna).  Cena pokoje v době naší rezervace byla 1600 CZK za noc (srpen 2015), což dle mého názoru byla relativně přiměřená cena ke kvalitě hotelu.

Po příjezdu a bezproblémové domluvě na recepci jsme dostali klíčky od pokoje. Jak jsem již psal pokoj byl čistý, klimatizovaný a dále vybaven psacím stolem a TV s plochou obrazovkou, na které jsme po zapnutí nic kromě šumivého obrazu nechytili. Na druhou stranu je fér úvest, že jsme se o to zase tak moc nesnažili, protože jsme byli na pokoji opravdu pouze přespat.

Us-pacific-hotel2 Us-pacific-hotel-pokoj1

Pokoj je docela malý, takže se tam akorát vejde postel, psací stůl a dvě krosny. Na pokoji dále dostanete dvoje pantofle, ručníky a  kartáčky na zuby.

Us-pacific-hotel-pokoj2 Us-pacific-hotel-pokoj3

Postel byla relativně čistá a pohodlná (i když trochu tvrdší), nicméně jsme raději použili ještě spacáky. Společné koupelny na chodbě jsem se docela obával, ale nakonec mě vcelku mile překvapila.  Na patře jsme měli tři koupelny a jelikož jsme vstávali kolem 7 hod ráno, tak jsme nikdy nemuseli čekat. Koupelna byla vždy uklizená, akorát bych zmínil nepochopitelné zapínání sprchy, kdy aby vám tekla voda z vrchní hlavice musíte vytáhnout kroužek, kterým protéká voda z dolního kohoutku.

Us-pacific-hotel-koupelna

Na hotelu byl docela klid, akorát poslední noc se vedle nás nastěhovali hluční sousedé a nějaká paní křičela na celý hotel uprostřed noci.  Pravděpodobně viděla nějakou myš, nevím...

Pokud hledáte v New Yorku nějaký levný hotel na několik nocí pouze na přespání, tak vám tento hotel mohu doporučit. V okolí najdete také několik obchůdků, kde si můžete nakoupit. Jelikož se hotel nachází v činské čtvrti s několika stánky s asijským jidlem a rybami musíte také počítat pro někoho s nepříjemnou vůní v okolí hotelu.

Pokud jste náročnější cestovatelé a nebo na pokoji chcete trávit více času, tak bude pravděpodobně lepší, když se podívate po něčem dražším.

Osobně mám to štěstí letět do Ameriky znovu, tentokrát bez cestování, pouze na 10 dní do NYC a rozhodl jsem si připlatit na lepší hotel. Nicméně pouze na přespání na několik nocí v něm asi nevidím problém.


Zdroje:  úvodní foto - Liane 09/2014 - HolidayCheck , foto recepce - Booking.com

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

běžící text pod menu

VÍTÁME VÁS V ČESKÉM NEW YORKU smile HLEDÁME LIDI DO TÝMU FANCLUBU

Sledujte nás zde

Facebook stránkaDiscordTwitterInstagram
SoundcloudYouTube hlavníYouTube TVVimeo video

Info box

booked.net

Zpravodajství

ABC 7 NY Traffic WeatherABC 7 NYCBS New YorkNews12-newyorkFox5-ny-blueCnn-prima-newsTn-cz-logo

Poslouchej NYC

Doporučujeme

Charlies Burger & Bar, PlzeňBanan-120-45New York Bar Caffé, Mariánské LázněLimuzína Transport, Karlovy Vary

Na cestu

Trivago-logobgAirbnb-logodg160x600.jpg

Virtuální NYC

Warlords-of-newyork-hXzone-gtavXzone-gtaivXzone-crysis2Xzone-batmanXzone-thecrew