Povídání o New Yorku | NEW YORK

Podcasty

Podcast

ČAS KÁVIČKY

První Podcast, který jsme našli o New Yorku je od sympatické Veroniky, která na internetu působí pod jménem "Čas kávičky". Doufáme, že zde budou další podcasty přibývat ať máte co poslouchat ;-) Více info a kde najdete čas kávičky na následujících odkazech:

WWW  INSTAGRAM  FACEBOOK  SPOTIFY  APLLE PODCAST  ČLÁNEK O NYPATÁLIE

Video podcast.
Jsme dvě vysokoškolačky - Naty a Lia a v našem podcastu bychom se s vámi rády podělily o všechny možné i nemožné životní patálie. Občas vás budeme chtít pobavit, občas se vám budeme snažit předat i něco hodnotnějšího, ale nudit se s námi určitě nebudete.
Dnešní epizoda je plná Liiných dojmů z města, které nikdy nespí. Je NY opravdu takový sen nebo dokáže být i noční můrou? Nechybí ani základní informace o průběhu cesty v dnešní době. Doufáme, že se vám epizoda bude líbit a užijete si s námi předvánoční čas!

YOUTUBE  INSTAGRAM Patalie  INSTAGRAM Lia  INSTAGRAM NathaliaBROŇACAST

Jaká slova uslyšíte jenom v New Yorku, jaký je život v samotném srdci Manhattanu, co vás asi v Americe zaskočí a jak se člověk stane mistrem světa v tancích? To je jenom pár z velké spoustu věcí, které se dozvíte v rozhovoru s mojí kamarádkou Kačkou, která už 29 let žije v New Yorku a mimo jiné tam místní učí česky

Chtěli byste zlepšit či oprášit svoji angličtinu, ale je pro vás obtížné si na to najít ve svém nabitém kalendáři čas? Tak přesně pro vás je tu BroňaCast, který vám nadšený učitel angličtiny Broňa přináší pravidelnou dávku angličtiny do vašich uší. Nyní tak můžete zdokonalovat svoji angličtinu třeba během cesty do práce, vaření či sportovních aktivit :-)(použitý úvodní obrázek je zdarma od Mark Ohlson z Pixabay)

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

běžící text pod menu

Vítáme vás na stránkách o městě snů, které nikdy nespí - New York     |     Hledáme parťáky do týmu

Sledujte nás zde

Facebook stránkaDiscordTwitterInstagram
SoundcloudYouTube hlavníYouTube TVVimeo video

Info box

booked.net

Zpravodajství

TV Eyewitness News ABC7-NYCnn-prima-newsTn-cz-logo

Poslouchej NYC

Doporučujeme

Charlies Burger & Bar, PlzeňBanan-120-45New York Bar Caffé, Mariánské LázněLimuzína Transport, Karlovy Vary

Na cestu

Trivago-logobgAirbnb-logodg160x600.jpg

Virtuální NYC

Warlords-of-newyork-hXzone-gtavXzone-gtaivXzone-crysis2Xzone-batmanXzone-thecrew