O nás | NEW YORK CZ|SK FANCLUB

Zde se vám krátce představí někteří členové z našeho týmu ;-)

David W. (hlavní správce)

Ahoj fanoušci New Yorku. Jmenuji se David a mé rodné město a místo bydliště jsou Karlovy Vary. Miluju New York a proto tvořím tento web, hlavně pro české a slovenské fanoušky, aby jste se o New Yorku dozvěděli co nejvíce informací, ve formě textu, videa i audia. Chci tento web tvořit multimediálně, se všim všudy ;-) Ale to už jsem odbočil trochu z tématu. Zde je místo pro to, abych se vám krátce představil.

Foto vlevo - Nedalo mi to a musím se tu pochlubit znovu se svou historickou fotografií, ať už je to můj věk nebo historické pozadí, před kterým se dnes už nikdo nevyfotí :-( bez pomoci PhotoShopu.

Foto vpravo - Má přibližně aktuální fotografie, snad brzy vyměním za fotku někde z New Yorku, než takhle před plakáty.

Foto prezentace z galerie Zonerama.com

 Davidw-m

O mě a New Yorku se dočtete v těchto článcích: Jak jsem se stal fanouškem New Yorku a také Vzpomínání na New York

Možná se ptáte, proč nelítám do New Yorku nebo proč tam nejsem odstěhovaný. Jasnou odpověď na druhou otázku ani nevím, ale zůstanu v Česku a snad v budoucnu budu pravidelně létat do New Yorku na delší i kratší pobyty. Časem bych chtěl také přinášet více New Yorku do Čech v podobě eshopu s produkty a suvenýry z New Yorku. Ale čas letí a všichni stárneme :-( ach jo. Takže bych měl už s tím vším začít

Jinak můj život v Česku je takový Newyorský. Ať už se dívám na film, televizní seriál, spím, jím, jedu autem, nebo dělám cokoliv, tak je to vždy o New Yorku :-) V mém pokoji je na každé stěně nejen jeden plakát New Yorku, na posteli mám povlečení New Yorku (už asi 5 sad, které střídám tak čtvrtletně). V počítači na pevných discích bojuju s místem, protože všude je New York (video dokumenty, video klipy timelapse, české televizní zprávy, videa k 11.září, písničky, fotky, tapety wallpapery, video pořady jako je Rockefeller Christmas Tree, Macys Thanksgiving Parade, filmové klipy které sám vytvářím. Na konec mi nejvíce zabírají místo na discích filmy z New Yorku.

Prostě všude kolem mě je kus New Yorku. Jako důkaz přidám později foto galerii nejen mého pokoje

~ admin David

Banan-468-60

Sledujte nás také zde

Info box

booked.net

Doporučujeme

Youtube Music PlaylistBanan-120-45New York Bar Caffé, Mariánské Lázně

Podpořte nás

Letenky, ubytování, zájezdy

Trivago-logobgAirbnb-logodg160x600.jpg

Prozkoumejte New York a Ameriku virtuálně, ve hře

Warlords-of-newyork-hXzone-gtavXzone-gtaivXzone-crysis2Xzone-batmanXzone-thecrew