P l á n v i d ě t | NEW YORK CZ|SK FANCLUB

RESTAURACE BARY KAVÁRNY

   - Bohemian Spirit

   - Bohemian Hall & Beer Garden | bohemianhall.com | MAPS  (29-19 24th Avenue Astoria, NY 11102)

   - Koliba | kolibarestaurant.com | MAPS  (31-11 23rd Ave, Astoria, NY 11105)

   - Waverly Inn

   - Clinton Street Baking Company | clintonstreetbaking.com | MAPS  (4 Clinton St, NY 10002)

   - Little Cupcake Bakeshop | www.littlecupcakebakeshop.com | MAPS

   - Watermark Bar | www.watermarkny.com | MAPS  (78 South St, NY 10038)

   - Nathans Famous | www.nathansfamous.com |  MAPS  (1310 Surf Ave, Brooklyn, NY 11224)

   - Kings Of Kobe | www.kingsofkobe.com |  MAPS

   - Shake Shack  |  www.shakeshack.com |  MAPS  (215 Murray Street, Battery Park ; Madison Square Park)

   - Serendipity 3| www.serendipity3.com | MAPS  (225 E 60th St, NY 10022)

   - Central Perk Café | INFO | MAPS  (199 Lafayette Street, NY 10012 .. at the corner of Broome Street, SoHo)

   - John's Pizzeria s New York Pass 10% sleva | MAPS | 260 West 44th Street

   - Joe's Pizza | www.joespizzanyc.com | MAPS

   - Katz's Delicatessen | www.katzsdelicatessen.com | MAPS | 205 E Houston Street

   - Wafels & Dinges | www.dinges.nyc | MAPS | 264 Butler Street, Brooklyn / 393 West Street, Hudson River Park, Manhattan

   - Krispy Kreme Doughnuts , Times Square | site.krispykreme.com  | MAPS 

   - Max Brenner Chocolate | maxbrenner.com  | MAPS

   - Empire Diner | www.empire-diner.com | MAPS | 210 10th Ave

   - COFFEED | www.liclanding.com | MAPS

   - Westlight | www.westlightnyc.com | MAPS

   - Bagel Hole | www.bagelhole.net | MAPS

   - Black Seed Bagels | www.blackseedbagels.com | MAPS

   - Taiyaki NYC | www.taiyakinyc.com | MAPS

   - Bubba Gump | www.bubbagump.com | MAPS

   - Doughnut Plant | www.doughnutplant.com | MAPS 

   - Delmonico's Restaurant (steak) z John Wick | delmonicosny.com

   - The River Cafe | rivercafe.com | MAPS

   - Greenacre Park, outdoor cafe waterfall, E 51 St | MAPS

OSTROVY

   - ostrov a Socha Svobody | MAPS

   - Governors Island Island Oyster bar , City Bike, promenáda , .. | MAPS

   - Roosevelt Island | MAPS

   - Roosevelt Island Tram | MAPS

   - Little Island

   - Staten Island

BUDOVY

   - Hudson Yards | www.hudsonyardsnewyork.com | MAPS

   - One World Trade Center & One World Observatory | MAPS

   - World Trade Center PATH Station / Oculus |  | MAPS

   - Empire State Building | www.esbnyc.com | MAPS

   - Top Of The Rock | www.rockefellercenter.com | MAPS

   - Rockefeller Center | www.rockefellercenter.com | MAPS

   - Chrysler Building | MAPS

   - Time Warner Center & Columbus Circle | MAPS

   - Grand Central Terminal | MAPS

   - MetLife Building a ulice Park Ave| MAPS

   - United Nations Headquarters | visit.un.org | MAPS

   - Trump Tower | www.trumptowerny.com | MAPS

   - Hearst Tower | MAPS

   - The Plaza Hotel | www.fairmont.com | MAPS

   - Hotel The Empire | www.empirehotelnyc.com | MAPS

   - Hotel Trump, Columbus Circle, Time Warner Center

   - Waldorf Astoria Hotel | waldorfastoria3.hilton.com | MAPS

   - New York By Gehry | 8 Spruce Street | newyorkbygehry.com | MAPS

   - Bank Of America Tower / One Bryant Park| www.durst.org | MAPS

   - New York Times Tower | 242 W 41st St. | MAPS

ULICE A ČTVRTĚ

   - Times Square a okolní ulice | MAPS

   - Flatiron District & Buidling | MAPS

   - Wall Street & New York Stock Exchange | MAPS

   - ulice v DUMBO (část Brooklynu), pohled na Manhattanský most

MOSTY

   - Brooklyn Bridge | MAPS

   - Manhattan Bridge | MAPS

   - George Washington Bridge | MAPS

   - Verrazano-Narrows Bridge | MAPS

   - Queensboro Bridge | MAPS

   - Williamsburg Bridge | MAPS

   - Kosciuszko Bridge | MAPS

PARKY

   - Central Park | MAPS (Bethesda, Balto dog)

   - High Line Park | MAPS

   - Lowline park | TheLowLine.org | MAPS

   - Battery Park | MAPS

   - Brooklyn Bridge Park | MAPS

   - Franklin D. Roosevelt Four Freedoms Park (Roosevelt Island) | MAPS

   - 9/11 Memorial - Liberty Park | MAPS

   - Bryant Park | MAPS

   - Union Square Park | MAPS

   - Washington Square Park | MAPS

   - Madison Square Park (Flatiron District) | MAPS

   - Liberty State Park & Empty Sky Memorial (New Jersey) | MAPS

   - Williamsburg Pier, North 5th st, Bklyn | MAPS | FOTO

   - Domino Park | MAPS | WWW

   - Hunters Point Park | MAPS

OBCHODY

   - Apple Fifth Avenue | www.apple.com | MAPS

   - Macy's | macys.com | MAPS

   - Bloomingdale's | MAPS | 1000 Third Avenue

   - I Love NY shop | Times Square

   - Wallmart | North Bergen / Secaucus | Store Finder

   - Whoole Foods | www.wholefoodsmarket.com | 

   - New York Souvenir Shop, Times Square, Grand Slam New York | www.grandslamnewyork.com 

   - Pacific Aquarium & Plant NYC | www.pacificnyc.com | MAPS

   - F.A.O. Schwarz (hračky) | faoschwarz.com | MAPS

   - New York Costumes | www.newyorkcostumes.com | MAPS

   - Halloween Adventure |  | MAPS

   - FDNY Fire Zone | www.fdnyshop.com | MAPS

   - Chelsea Market

ATRAKCE

   - Central Perk Experience - East Village / Lower East Side

   - Charging Bull | chargingbull.com | MAPS

   - New York Aquarium & Coney Island Boardwalk | nyaquarium.com | MAPS

   - Půjčovna kol - Bike And Roll | www.bikenewyorkcity.com | MAPS

   - Půjčovna kol - Citi Bike | www.citibikenyc.com | MAPS

   - ZOO Brooklyn

   - ZOO Central Park

   - Brooklyn Botanic Garden 

   - FlyNYON | 78 John Miller Way, Kearny, New Jersey | MAPS

   - Circle Line Sightseeing Cruises | MAPS

   - Liberty Helicopter | MAPS | Downtown Manhattan Heliport, Pier 6 East River

   - Staten Island Ferry (plavba zdarma) | z Manhattan White hall Terminal do Staten Island St.George | WWW

   - The Staten Island September 11th Memorial > Verrazano-Narrows Bridge > Brooklyn

   - vyhlídka Hudson Yards "Edge" | HudsonYardsNewYork.com | MAPS

   - vyhlídka prosklená Summit One Vanderbilt | 

   - vyhlídka Top Of The Rock

   - vyhlídka Empire State Building

   - vyhlídka The Vessel

   - vyhlídka Chrysler Building

PAMÁTKY

   - 9/11 Memorial & Museum | www.911memorial.org , www.wtc.com | MAPS

   - 9/11 Tribute Museum

   - 9/11 Memorial Staten Island

   - 9/11 Memorial New Jersey pobřeží

NEZAŘAZENÉ

   - FDNY Ten House (WTC Station) | 124 Liberty St, New York | www.fdnytenhouse.com | MAPS

   - FDNY Ladder 8 (Ghostbusters Station) | 14 N Moore St, New York |MAPS

   - United States Court | 500 Pearl St, New York |MAPS

   - LOVE sculpture | W 55th St & 6th Avenue | MAPS

   - AVIS auto rent Brooklyn | WWW | 210 State Street, (between Court Street & Boerum Place), Brooklyn, NY MAPS

   - Vinice Rooftop Reds na střeše domu Brooklyn Navy Yards | www.rooftopreds.com | 63 Flushing Avenue 11205 Brooklyn

   - Letiště LaGuardia 

   - Letiště JFK

   - Pepsi Cola Sign | MAPS

   - Grafiti na fasádě baráku s Williamsburgh Bridge v Brooklynu

   - Grafiti na fasádě baráku "We love NY" v Chelsea, 8 Av 21 St | MAPS

   - 

MUZEA

   - USS Intrepid Sea Air And Space Museum | www.intrepidmuseum.org | MAPS

   - Queens Museum & Unisphere & New York State Pavilion | www.queensmuseum.org | MAPS

   - Metropolitan Museum Of Art | www.metmuseum.org | MAPS

   - Solomon R. Guggenheim Museum | www.guggenheim.org | MAPS

   - The New York City Police Museum | www.nycpm.org | MAPS

   - American Museum of Natural History | www.amnh.org | MAPS

   - The Skyscraper Museum | www.skyscraper.org | MAPS

   - NYPD Police Museum

FILMOVÉ LOKACE

Kde jsme už byli a máme i materiály ;-) ZDE

Plánujeme znovu a na nová místa :

   - dům ze seriálu Přátelé (Friends)MAPS

   - dům ze seriálu Sherlocka Holmese (Jak prosté / Elementary)

   - dům Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městěMAPS

   - NYPD stanice ze seriálu Brooklyn 99MAPS

   - Delmonico's Restaurant (steak) z John Wickdelmonicosny.com | MAPS

   - Little Cupcake Bakeshop z filmu Všem klukům: Navždy s láskou | www.littlecupcakebakeshop.com | MAPS

VÝLETY MIMO NEW YORK CITY

   - Bushkill Falls | www.VisitBushkillFalls.com | MAPS | FB (2h autem)

   - Niagara Falls

   - Baltimore National Aquarium na delfíny ;-) | 501 E Pratt St, Baltimore | MAPS

Sledujte nás také zde

Info box

booked.net

Kurzy ČNB

USD Vlajka meny USD   změna
GBP Vlajka meny GBP   změna
EUR Vlajka meny EUR   změna

Poslouchej New York

Youtube Music PlaylistSpotify Playlist

Doporučujeme

Banan-120-45New York Bar Caffé, Mariánské Lázně

Letenky, ubytování, zájezdy

Trivago-logobgAirbnb-logodg160x600.jpg

Nákupy před cestou

Prozkoumejte New York a Ameriku virtuálně, ve hře

Warlords-of-newyork-hXzone-gtavXzone-gtaivXzone-crysis2Xzone-batmanXzone-thecrew