Zprávy o webu | NEW YORK CZ|SK FANCLUB

31/10/2013 - Eshop (pouze pro CZ/SK)

Po dlouhé době mám pro vás pár nových informaci, které jsem včera a dnes zveřejnil na na našich Facebookových stránkách, kde to žije více než zde na webu. Web je tvořen hlavně pro informace o New Yorku a užitečné odkazy na stránky.

První novinkou je, že v měsící listopadu s největší pravděpodobností založíme (objednáme) službu ESHOP (internetový obchod). Máme nabídku na objednání zdarma a spravování zdarma, tato nabídka je pouze do 30.listopadu a je ke službě webhosting zdarma. 
Celá naše zpráva a informace ohledně Eshopu je zde na našem Facebooku:    

FACEBOOK - AKTUALIZACE STAVU - ESHOP

... a zkrácená zpráva zde:

Přátelé ! Dnes (30/10/2013) mi přišla nabídka od společnosti Banan.cz, od které máme webhosting a doménu pro naše webové stránky. Nyní mají akci, když do 30.listopadu objednáme službu Eshop (internetový obchod), tak ho budeme mít napořád zdarma k webhostingu. Takže je docela velká možnost, že eshop začnu zařizovat, plnit zbožím a informacemi o něm. 
Jsem nezaměstnaný, ale snad už se něco rýsuje, takže by se můj sen - založit internetový obchod, konečně mohl splnit. Tento rok už asi eshop spustit nestihnu, protože první investice půjdou do jiných a důležitějších věcí. Možná vymyslím jen nějaké Vánoční / Novoroční balíčky na otestování eshopu a vašeho zájmu o zboží s motivem New Yorku.

Případně nám můžete psát tipy na obchody / velkoobchody, které nabízí zboží s motivem New Yorku. Uvítáme veškeré informace, rady a vše okolo eshopu a New Yorku.

* DAVID W. "WIKY"

« zpět

Sledujte nás také zde

Info box

booked.net

Doporučujeme

Youtube Music PlaylistBanan-120-45New York Bar Caffé, Mariánské Lázně

Podpořte nás

Letenky, ubytování, zájezdy

Trivago-logobgAirbnb-logodg160x600.jpg

Prozkoumejte New York a Ameriku virtuálně, ve hře

Xzone-gtavXzone-gtaivXzone-crysis2Xzone-batmanXzone-thecrew