Zprávy o webu | NEW YORK CZ|SK FANCLUB

28/01/13 - Týden po vzniku webu

Dnes to bude týden od spuštění tohoto webu.

Pro ty, kteří jsou na zde poprvé, i pro ty, kteří tuto adresu stránek sledují už déle, tak pro vás mám trochu informací z historie.

Ještě před tím, než vznikly tyto nové stránky, tak jsem měl před tím 2 verze. První z nich, už si ani nepamatuji, jak vypadala, ani nemám uloženou v archivu. Pak byla verze 2, která je vidět na odkazu na konci článku.

Postupem času jsem začal mít zájem o New Yorku stále více a více, a tak jsem chtěl, aby lépe prezentovala New York. Věděl jsem, že musí být stylové, vizuálně pěkné stránky, doplněné multimedii, aplikacemi a animací.

Nyní chci vytvořit menší tým lidí, kteří mají také zájem o New York a chtějí se podílet na tvorbě tohoto webu. Přidávání informací o New Yorku. Z historie, současnosti a také o budoucnosti.

Nyní jsem trošku odbočil z tématu tohoto článku, o historii stránek o New Yorku. Takže po verzi 2, jsem vytvořil stránku s informacemi okolo verze 3, kterou můžete vidět na níže uvedeném odkazu. Doplňoval jsem jí informacemi a materiály, které budou jsem plánoval a navrhoval na nový wweb. Postupně jsem začal tvořit i jednotlivé hlavní sekce. 

"Speciál" a "Ke stažení". Na stránkách verze 2 to bylo příliš velké, roztahané a nepřehledné.

Nakonec ještě slíbené odkazy na předchozí verzi stránek v2 a informační stránku o v3.

New York v.2.0      New York v.2.5

* DAVID W. "WIKY"

« zpět

Sledujte nás také zde

Info box

booked.net

Doporučujeme

Youtube Music PlaylistBanan-120-45New York Bar Caffé, Mariánské Lázně

Podpořte nás

Letenky, ubytování, zájezdy

Trivago-logobgAirbnb-logodg160x600.jpg

Prozkoumejte New York a Ameriku virtuálně, ve hře

Xzone-gtavXzone-gtaivXzone-crysis2Xzone-batmanXzone-thecrew